top of page
Simwave-4-26-scaled.jpg

Підготовка моряків

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ
_____________

Як Crew Management, ми знаємо, що забезпечення безпеки життя та майна в морі залежить від хорошої підготовки. Таким чином, найкращі морські університети та компанії України є найкращим провідником для наших моряків. Забезпечуючи необхідну координацію з цими організаціями, ми забезпечуємо наших моряків кращою підготовкою, якої вони потребують.

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ (ОНМА)

В Одеській національній морській академії (ОНМА) навчаються близько 8000 курсантів та студентів. Щорічний випуск складає близько 1000 спеціалістів.

Академію акредитовано Державною комісією з акредитації України з IV ступенем (найвищим). Факультети автоматизації, суднобудування, електромеханіки та радіоелектроніки акредитовані інститутом морської інженерії, науки та технологій Великобританії (IMarEST) з найвищим рівнем «чартер-інженер» та факультетом навігації, який акредитований морським інститутом Великобританії (NI).
http://www.onma.edu.ua

ХЕРСОНСЬКА ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ (ХДМА)

Херсонська державна морська академія – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який готує спеціалістів з усього спектру морських, суднобудівних та морських робітничих спеціальностей.

Високий рівень знань курсантів Академії та її структурних підрозділів досягається за рахунок копіткої роботи понад 400 академічних фахівців та викладачів: докторів та кандидатів наук, професорів, доцентів, діючих морських фахівців – майстрів, старших офіцерів, головних інженерів, інженерів-електриків та ін. Не можна забувати та про технічне оснащення лабораторій та навчальних аудиторій, без якого було б практично неможливо вийти на належний рівень підготовки курсантів.

https://ksma.ks.ua

ЛЕРУС

Навчальний центр Lerus надасть всім студентам навчання в морі у безпечному та контрольованому середовищі. Наші досвідчені інструктори гарантують отримання особистої уваги та все необхідне навчання, яке додасть впевненості у тому, коли вони будуть залучені до потенційних надзвичайних ситуацій. Основна мета навчального центру Lerus – підвищити рівень компетентності морського персоналу та забезпечити його здатність безпечно виконувати обов'язки та операції морської нафтогазової галузі.

https://www.lerus-training.com

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР АЛЬФА – ОДЕСА

Навчально-тренувальний центр «АЛЬФА-ТРЕЙНІНГ» – це сучасний навчально-тренувальний центр, який забезпечує навчання, підвищення кваліфікації та атестацію моряків відповідно до останніх вимог Міжнародної конвенції про стандарти навчання, сертифікації та несення вахти моряків. -78/10, а також освітня підготовка до іспиту на компетентність у державних кваліфікаційних комісіях інспекції з навчання та атестації моряків Міністерства інфраструктури України.

https://ru.alfa-training.com.ua

bottom of page